Yapamayacağınız veya yapmayacağınız işi almayın (1 Viewer)

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Öncelikle Esenlikler dilerim.
Örnek veriyorum ben instada ihlal vuruyorum veya herhangi birşey yapıyorum X kişiside yaptığını iddia ediyor sırf deneyecek tutarsa parasını alıp çekilecek adam bana geliyor fiyat ne adam örneğin 5 lira diyorum x kişiside iddia ediyor yapabildiğini 4 liraya söylüyor yapabiliyorum diye müşteri gidiyor x kişisine ücreti veriyor veya vermiyor dolandırılıyor veya dolandırılmıyor orası ayrı mesele anlatmak istediğim buda değil tabi bende x kişisi 4 liraya yaptığını öğrenince diyorum 3 lira bende tabi ortada bi rekabet oluşuyor yavaş yavaş. Halbuki x kişisi bilmiyor benim 5 liralık emeğim x kişisi yüzünden 3 liraya düşüyor x kişisi diyor kardeş ben yapamadım buyur bu paran iade geçiyorum hadi kolay gelsin bu sefer müşteri bana geliyo yapabiliyormusun evet diyorum. adam yap diyor x kişisi yapacaktı işi varmış yada herhangi bir sebep uydurmuş oluyor zaten x kişiside 4 liraya yapıcaktı sende neden pahalı diyor kardeşim bende pahalı değil normal fiyatı bu diyorum bu sefer fahiş fiyat isteyen veya dolandırıcı konumuna düşüyorum sırf x kişisi bi işten 3 kuruş kazanacak diye. Bilse eyvallah kazansın rekabet yapalım ama adam bilmiyorda sadece piyasayı bozup çekiliyor...

Bilmiyorum bu konuda haklı olduğumu düşünüyorum aksini düşünen elbet vardır isteyen istediğini yapabilir ama bilen adamın Ticaretine mani olmayın bari kardeşim...

Credits
100,000
Rating - 88.9%
ya şimdi knk bilmyen ayrı bilipte ekme yeme diye yapan kişiler ayrı
Ben şimdi bi ilan açsam desemki renault clio aracım var iki fotoğraf yüklesem örneğin altınada yazdım 200 bin lira diğerleride ne yapacak vay aq adam 200 bin yazmış ben 210 yazayım. Bu şekilde döngü olacak evet aynı şey değil ama benzer şeyler.

Credits
5,103
Rating - 0%
Valla hocam kusura bakma, ben sanada yazdım, geri dönüş yapmadın, en son görüşürüz dedin. Burada 1 insan hariç hepside tokatlamaya çalıştı. Hayatımda gördüğüm en saçma ticaret burada dönüyor.

Şuan ki sitemini anlamış değilim. 5 liraya yaptıracak musterin yazıyor, cevap vermiyorsun. Garip geldi açıkçası. Bu yüzden açtığın konuyu, açmak için açtığını dusunuyorum.

Yanlış birşey yazdıysam affola. Bende gördüğümü ve yaşadığımı anlatmak istedim.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Valla hocam kusura bakma, ben sanada yazdım, geri dönüş yapmadın, en son görüşürüz dedin. Burada 1 insan hariç hepside tokatlamaya çalıştı. Hayatımda gördüğüm en saçma ticaret burada dönüyor.

Şuan ki sitemini anlamış değilim. 5 liraya yaptıracak musterin yazıyor, cevap vermiyorsun. Garip geldi açıkçası. Bu yüzden açtığın konuyu, açmak için açtığını dusunuyorum.

Yanlış birşey yazdıysam affola. Bende gördüğümü ve yaşadığımı anlatmak istedim.
1. Yazdığını görmedim ve ne için yazdığını unuttum o an musait olmayabilirim geri dönüş yapamamış olabilirim veya mesajın epey altta kalmış olabilir.
2. Kimsenin ticaretine karışmam kendimde o haddi bulmuyorum sen buluyorsun galiba saçma vesaire dediğine göre.
3. Konu içerisinde 5-3 TL gibi fiyatları örnek olması açısından yaptım paranın miktarını küçümsemem ama kimsede 5 liranın peşine düşmez gelip burda tek haneli paranın kavgasını yaptığımı'mı düşündün?
4. Konu açmak için konu açacak olsam böyle bir konumu açarım sadece sitem ettim bazı kişilere.
5. Affetmek bana düşmez estağfurullah bana karşı içini dökmüşsün saygı çerçevesinde. Eleştirileri kaldıramayacak olsam veya milletin dediğini umursayacak olsam sanalda olmam uzun süredir. Teşekkürler iyi forumlar...

Credits
5,103
Rating - 0%
1. Yazdığını görmedim ve ne için yazdığını unuttum o an musait olmayabilirim geri dönüş yapamamış olabilirim veya mesajın epey altta kalmış olabilir.
2. Kimsenin ticaretine karışmam kendimde o haddi bulmuyorum sen buluyorsun galiba saçma vesaire dediğine göre.
3. Konu içerisinde 5-3 TL gibi fiyatları örnek olması açısından yaptım paranın miktarını küçümsemem ama kimsede 5 liranın peşine düşmez gelip burda tek haneli paranın kavgasını yaptığımı'mı düşündün?
4. Konu açmak için konu açacak olsam böyle bir konumu açarım sadece sitem ettim bazı kişilere.
5. Affetmek bana düşmez estağfurullah bana karşı içini dökmüşsün saygı çerçevesinde. Eleştirileri kaldıramayacak olsam veya milletin dediğini umursayacak olsam sanalda olmam uzun süredir. Teşekkürler iyi forumlar...

1) Yazdığımı görmüyorsan ve müşteriyi kaçırıyorsan; önce sistemini oturtman lazım.

2) Bir müşteri olarak; ticarete saçma diyebilirim. Sitede güvenilir ticaret escrow var. Fakat çok üyeye bunu dediğimde; uğraşamam vs. gibi cevaplar aldım. (Tokatçı tayfa)

3) Senin mecazen dediğini anlayabilecek IQ seviyesinde ve eğitim seviyesindeyim. Parayı kastetmediğini orada örnek verdiğini anlayabiliyorum. Allah kimseyi muhtaç etmesin zaten, burada 5 lira için konu açmayacağını, yapılan işin değerini anlattığını bilmiyorum ve anlayabiliyorum.

4) Sitem etmek için bir konu actıysan eğer eleştirel bir cevap almayada hazır olman gerekir. Hayat böyledir. Ok atarsan, mızrak atarlar. Kaldıki saldırgan bir tavırda değilim. Konu altında, konu ile alakalı bir yorumda bulundum.

5) Medeni bir şekilde cevap verip, saygı duyduğun için çok teşekkür ederim. Buda büyük bir erdemdir. Hatam varsa affola.. saygılarımla...

Credits
100,000
Rating - 88.9%
1) Yazdığımı görmüyorsan ve müşteriyi kaçırıyorsan; önce sistemini oturtman lazım.

2) Bir müşteri olarak; ticarete saçma diyebilirim. Sitede güvenilir ticaret escrow var. Fakat çok üyeye bunu dediğimde; uğraşamam vs. gibi cevaplar aldım. (Tokatçı tayfa)

3) Senin mecazen dediğini anlayabilecek IQ seviyesinde ve eğitim seviyesindeyim. Parayı kastetmediğini orada örnek verdiğini anlayabiliyorum. Allah kimseyi muhtaç etmesin zaten, burada 5 lira için konu açmayacağını, yapılan işin değerini anlattığını bilmiyorum ve anlayabiliyorum.

4) Sitem etmek için bir konu actıysan eğer eleştirel bir cevap almayada hazır olman gerekir. Hayat böyledir. Ok atarsan, mızrak atarlar. Kaldıki saldırgan bir tavırda değilim. Konu altında, konu ile alakalı bir yorumda bulundum.

5) Medeni bir şekilde cevap verip, saygı duyduğun için çok teşekkür ederim. Buda büyük bir erdemdir. Hatam varsa affola.. saygılarımla...
1. Yazdığını görmediğimi üzerine basarak söyledim kasti olarak yapılmış bir eylem değil.
2. Benimle ticaret yaptıysan bana veya x kişisiyle yaptıysan x kişisine elbette diyebilirsin. Ama tüm herkesi zan altında bırakmak yanlış.
3. Mecazi olduğunu biliyorduysan neden bir üstte belirtmedin ciddiydin. Estağfurullah ben kimsenin maddi durumuyla dalga geçmedim geçmem geçendende haz etmem zaten belirtmiştim hiç bir miktarı küçümsemem ama kimse 5 liranın peşine düşmez.
4. Eleştirini olgunlukla karşıladığımı dile getirmiştim zaten.
5. Saygı hak edene verilir uygun bir üslüp ile dile getirdiğin içinde ayrıca ben Teşekkür ederim. Eleştirilerini dikkata alacağım teşekkürler. İyi Forumlar...

Users who are viewing this thread