Cookie Session kayıtlı oturum açma BYPASS (3 Viewers)

Credits
14
Rating - 0%
Selamlar ben halihazırda giriş yaptığım bir sitenin oturumunu session ya da cookie her ne ise ordaki verileri kullanarak herhangi bir oturum açma işlemine gerek duymadan aynı oturumun otomatik açıldığı bir otomasyon projem var . Bununla ilgili çok önceden sadece yüzeysel olarak gördüğüm fakat şuan ulaşamadığım bir çözüm vardı ne kadar uğraşsamda yapamadım. bir kaynak bir yardım da bulamadım. Site hesabına Giriş 2FA (google authenticator) ile yapıldıktan sonra Sayfa kaynağını görüntüle kısmından (F12) Networkten ya da Application kısmından bi yerden oturumun verilerini alıyordu nerden neyi aldığını hatırlamıyorum. sonra aldığı verileri Bir otomasyon programı için bu işlemi yapıyordu o kişi programın olduğu klasörün içinde txt. dosyası vardı bu tarayıcıdan aldığı oturum verilerini oraya CTRL+C CTRL+V yapıp kaydediyordu. Sonra programı başlatığında tarayıcı otomatik açılıp o oturuma gidiyordu bu aynı sezon/oturum/cookie açan kişi bir tarayıcı eklentisi de kullanmıyordu bende bu şekilde yapmak istiyorum . Yani kısacası Hem 2FA bypass etmiş oluyordu hemde direk aynı oturumu hızlıca açabiliyordu. Yardımcı olabilirmsiniz Lütfen

Users who are viewing this thread