Whatsapp Kapatma Ebedi/Geçici eski ama iş görüyor. (2 Viewers)

Credits
58
Rating - 0%
Whatsapp Ebedi ve ya Geçici Olarak Kapatma Telefon Modelini vs yazmadan Sadece isim ve numarayla

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Kanıt:
VYCq8G.png
sKEtlR.jpg
tsk

• Like
Reactions: vec
Credits
45
Rating - 0%
Whatsapp’a girerken telefon numarası istiyor. Kendi wp uygulamanı silmeden Whatsapp Business indirip kapatacağınız kişinin telefon numarasını yazıyorsunuz girmeniz için kod isteyecek kod gelmedi tekrar tekrar diyorsunuz sonra 1 hafta engel yiyorsunuz engel açıldıktan sonra tekrar yapıyorsunuz sınırsız ban yiyor ve kod gelmiyor o telefon numarasına sonra whatsapp’ın mailine mesaj atıyorsunuz kapatılacak olan whatsapp’ın telefon numarasını yazıp benim telefonum kayboldu vs kapandı dediğinde zaten karşı tarafa kod gitmediği için açamıyor
İyi de ben en başta WP businnestan kod istediğimde adama SMS gitmiyor mu. Adam çakmıyor mu bunu? (Çok hassas bir sebebi olmasa inan hiç rahatsız etmem kusura bakma)

• Like

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
İyi de ben en başta WP businnestan kod istediğimde adama SMS gitmiyor mu. Adam çakmıyor mu bunu? (Çok hassas bir sebebi olmasa inan hiç rahatsız etmem kusura bakma)
çaksa da sıkıntı olmaz kimin yaptığını bilmez tabi ki tehdit etmediysen. kapanacağını bilmez sadece biri hesabımı çalmaya çalışıyor der sallamaz sonra ebedi kapanır

Credits
45
Rating - 0%
çaksa da sıkıntı olmaz kimin yaptığını bilmez tabi ki tehdit etmediysen. kapanacağını bilmez sadece biri hesabımı çalmaya çalışıyor der sallamaz sonra ebedi kapanır
Sağ olasın kardeşim konularının devamını bekliyorum.

• Like

Users who are viewing this thread